Oslavte mezinárodní den tance, jak se patří

Tuhle sobotu 29. dubna se bude tančit! Nebo by se alespoň na mezinárodní den tance mělo. Čeká nás bohatý program, ale pokud raději tančíte doma sami, nebo v kroužku svých kamarádů, určitě oceníte tipy na reproduktory.

Foto: Pixabay

Pro dobře osvětlenou párty s kamarády je tu reproduktor SENCOR SSS 3100, která zvládne přehrávat hudbu po 7 hodin. Světelné diody obzvláštní jakýkoliv prostor a pokud byste chtěli spíše tmu, jednoduše je vypnete. Bát se nemusíte ani vody, protože je opatřen IPX5 stupněm krytí. Pořídíte za 1 499 Kč.

Řada reproduktorů HYPE je hodná pro outdoorové aktivity, jak díky stupni krytí IPX7, tak i díky svému lehkému provedení. LED diody po stranách reproduktorů umí navodit příjemnou atmosféru. Teď už jen stačí si vybrat jednu ze tří velikosti – SSS 6602 HYPE L vydrží hrát 8 hodin stejně tak jako SSS 6502 HYPE. Nejmenší varianta SSS 6202 HYPE S nabízí přenos až 12 hodin. Cena od 799 Kč.

Pro pořádnou taneční akci využijte SIRIUS SSS 6800 MAXI. Čtyři reproduktory skládající se ze dvou středobasových, dvou výškových a dvěma pasivními zářiči poskytnou čistý přenos trvající až 13 hodin. Poutko pro pohodlné přenášení, stupeň krytí IPX6 a zabudovaná powerbanka pak z něj dělají originálního parťáka na větší akce. Pořídíte za 2 999 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Sencor

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV