Ovládněte počasí

Jarní počasí je nevyzpytatelné a neustále se měnící. Pokud vás výkyvy teploty nebaví, pořiďte si meteostanici, díky které vás už počasí nepřekvapí. A kdy jindy si jí pořídit než na Světový den meteorologie, který je 23. března?

Foto: Pixabay

Pro začátečníky doporučujeme SENCOR SWS 2999 s LCD displejem s krátkodobým bílým podsvícením. Zobrazí vám nejen venkovní teplotu a tlak, ale i tu vnitřní. Přehledná ikona počasí vám pak řekne, jak to venku vypadá a díky vestavěným hodinám už není šance, že byste přišli pozdě. 

Pro zvídavější uživatele je tu SWS 5400, která kromě teploty a tlaku vzduchu ukazuje i fáze měsíce a vlhkost vzduchu. Pro lepší přehlednost pak informaci o teplotě a času můžete nechat promítnout na zeď. Meteostanici je pak možné využít i jako budík s funkcí opakovaného buzení. 

Pokročilý uživatelé i opravdový znalci nepodlehnou profesionální meteorologické stanici SWS 12500 WIFI. Informuje totiž nejen o teplotě, vlhkosti a tlaku, ale i o rychlosti a směru větru, dešťových srážkách, intenzitě UV i světla. Zároveň podporuje i celosvětové platformy jako je Weather Underground a Weathercloud nebo pak tuzemskou Počasí Meteo. Na LCD displeji pak nechybí informace ani o východu či západu slunce.

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV