Nová funkce WhatsAppu potěší všechny uživatele a zrychlý komunikaci

Vývojáři nejpopulárnější chatovací aplikace WhatsApp přináší další novinku, kterou jistě ocení většina uživatelů. Tentokrát se totiž týká rychlých reakcí pomocí všech emotikon. Můžete tak rychle reagovat na příspěvek ne fotografii.

Foto: Pixabay

Uživatelé aplikace WhatsApp mohou nově reagovat na zprávy pomocí všech dostupných emotikonů. Americká společnost Meta rozšířila oblíbenou funkci a lidé budou moci reagovat na zprávy pomocí celé škály emotikonů. Zatím byly v chatu dostupné reakce pomocí palce nahoru, srdíčka, emotikonu prosím, smějícího, překvapeného a plačícího smajlíku. 

 

Jen dva měsíce po uvedení rychlých reakcí přichází společnost Meta s jejich rozšířením. Uživatelsky oblíbená funkce nově nabídne reakce všemi emotikony. Novinka je zatím dostupná pouze pro uživatele mobilních telefonů, reakce by ale měly být brzy dostupné také pro verzi na desktopové aplikaci. Šéf společnosti Meta Mark Zuckerberg ve facebookovém statusu oznámil, že mezi jeho nové oblíbené reakce patří:.

 

Uživatelé aplikace budou mít možnost vybrat si pro jednotlivé emotikony různé odstíny pleti. Stejně jako osobní chaty a hovory jsou i reakce ve službě WhatsApp zabezpečeny koncovým šifrováním. 

Zdroj: WhatsApp.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV