Vaše společnost si zaslouží reprezentativní sídlo firmy – zkusili jste virtuální sídlo?

Mnoho zaměstnanců uvažuje o tom, že by chtělo začít podnikat, ale obávají se, že by nezvládli proces založení obchodní společnosti. Dalším strašákem bývá zřízení sídla společnosti. Se všemi těmito těžkostmi však velice snadno pomůže spolehlivý obchodní partner, který vám společnost založí i pomůže zařídit virtuální sídlo firmy s množstvím doprovodných služeb.

Foto: Pixabay

Být zaměstnancem již není taková jistota, jako to bývalo dříve. Mnohdy se totiž stává, že zaměstnavatel raději upřednostňuje více zaměstnanců na Dohodu o provedení práce než jednoho zaměstnance. Ta je však omezená počtem odpracovaných hodin i množstvím vydělaných peněz.

Pro obyčejného člověka je tak velice těžké žít v nejistotě a u toho živit rodinu. Někteří pak raději volí cestu podnikání či založení obchodní společnosti. Jiní zase trochu váhají, protože si nejsou jistí, zda by zvládli poměrně složitý proces založení například společnosti s ručením omezeným.

Ze zákona je tam hned několik náležitostí včetně sídla firmy. Naštěstí v dnešní době existují společnosti, které vám pomohou založit obchodní společnost tzv. „na klíč“. Stále je zde ale problém se sídlem firmy, protože je to povinný údaj. Jeden z faktorů, které napomohou růstu vaší nové společnosti, je pak i její prezentace navenek.

Foto: Pixabay

Nemůžete například očekávat velké milionové zakázky, pokud máte sídlo firmy u sebe doma na venkově a zároveň nemáte ani reprezentativní kancelář pro obchodní jednání. Některá jednání nemůžete vést jen tak po hospodách a kavárnách. Daleko lepší je mít sídlo firmy na nějaké lukrativní adrese třeba v Praze.

Firem, co poskytují virtuální sídlo firmy v Praze, je více, ale v tomto případě se nevyplatí koukat pouze na cenu, ale také na kvalitu poskytovaných služeb. Je velký rozdíl, zda máte pouze virtuální sídlo uvedené v obchodním rejstříku nebo zda k tomu máte k dispozici i kancelář, vlastní telefonní linku s přesměrováním hovorů, přijímání pošty a její přeposílání, atp.

Uživatelsky je pak velice pozitivně hodnocený například web kancelarske-centrum.cz, kde vám nabídnou v porovnání s konkurencí velmi široké portfolio služeb. Mimo výše uvedené služby zde také nabízejí i zřízení společností na míru, virtuální kancelář v Praze nebo koupi tzv. „ready made“ společnosti, u které je proces jednoznačně nejkratší. Stačí totiž jen v jednomu kroku přepsat majitele firmy a je vaše. Pokud chcete začít podnikat, nemá cenu váhat a pro začátek si rozhodně vyberte kvalitního obchodního partnera. Úspěch vašeho podnikání totiž z velké části závisí na tom, jak spolehlivého partnera si zvolíte.

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV