Foto: Pixabay

Aby zákazníci LG mohli využít plně vše, co služba Disney+ nabízí, stačí jednoduše kliknout na ikonu Disney+ na domovské obrazovce jejich televizoru LG nebo stisknout tlačítko Disney+ na dálkovém ovladači LG Magic Remote, zvolit si typ předplatného a začít sledovat své oblíbené pořady. Aplikace Disney+ na televizorech LG integrovaná do platformy webOS, poskytuje perfektní zážitek a množství prvotřídního obsahu pro každého.

Disney+ a poskytuje přístup ke stovkám originálních pořadů a tisícům epizod z rozsáhlé knihovny společnosti The Walt Disney Company, a to spolu s rostoucí nabídkou exkluzivního originálního zábavního obsahu. Celovečerní filmy, televizní pořady, krátkometrážní a dokumentární filmy jsou přehledně roztříděné, lze v nich vyhledávat a jsou k dispozici k okamžitému streamování.

Předplatitelé mají na výběr z mnoha filmů vlastněných společností Disney, včetně filmů od společnosti Marvel nebo kultovního seriálu Hvězdné války. Ve službě Disney+ nechybí ani další divácky oblíbené pořady a filmy, jako jsou například tituly Obi-Wan Kenobi, Ms. Marvel od Marvel Studios, The Kardashians a mnoho dalších. 

Televizory LG s platformou webOS umožňují uživatelům ponořit se do oblíbených příběhů a zápletek. Aby z každé scény vynikly co největší detaily, nabízí technologie LG OLED nejlepší kvalitu obrazu ve své kategorii díky nekonečnému kontrastnímu poměru a dokonalé černé, což umožňuje revoluční technologie samosvítících pixelů OLED obrazovek, které nevyžadují podsvícení. Televizory LG jsou kompatibilní s technologiemi Dolby Vision a Dolby Atmos a poskytují tak vynikající zážitek ze sledování z pohodlí domova.

Funkce chytrých televizorů LG pro ještě větší pohodlí, včetně umělé inteligence ThinQ AI a funkce univerzálního vyhledávání LG v rámci celé platformy, lze navíc bez problémů propojit s Disney+.

Společnost LG, která se vždy snaží poskytovat nejlepší uživatelský zážitek a množství obsahu, nyní nabízí aplikaci Disney+ na kompatibilních televizorech LG ve více než devadesáti zemích světa. 

Zdroj: tisková zpráva společnosti LG Electronics Home Entertainment