Philips UV-C sterilizátor představuje jednoduchou dezinfekci předmětů pro každodenní použití

I díky pandemii onemocnění Covid-19 jsme si uvědomili důležitost dezinfekce v našem každodenním životě, ať už se jedná o dezinfekci předmětů, povrchů, nebo vzduchu. S praktickým sterilizátorem Philips UV-C mini box ochráníte sebe i své blízké před nejrůznějšími bakteriemi, spóry, plísněmi a dalšími zárodky, které ulpí na nejrůznějších předmětech denní potřeby, jako jsou klíče, peníze, hodinky, brýle, nebo třeba dětský dudlík.

Foto: Pixabay

Jak UV-C sterilizátor funguje?

Do UV-C sterilizátoru jednoduše vložíte daný předmět, zaklapnete víko a zmáčknete tlačítko. Během pár minut se dvojitá vrstva UV-C LED svítidel postará o dezinfekci předmětu v 360° úhlu a zbaví ho tak nejrůznějších bakterií, spórů, písní a dalších nebezpečných zárodků. Díky automatickému vypnutí v případě otevření pouzdra se nemusíte bát, že by vám UV-C světlo mohlo ublížit. Kompaktní rozměry pouzdra (234 mm x 127 mm) a vestavěný akumulátor, který lze dobíjet přes USB-C kabel, předurčují sterilizátor Philips k použití i na cestách. 

Společnost Philips má více než 35 let zkušeností s UV-C zářením a rozsáhlé odborné znalosti způsobů použití, její výrobky tak splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti.

Zdroj: tisková zpráva společnosti Signify

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV