Foto: Pixabay

Pokročilá technologie vakuového podávání papírů Xerox nabízí větší spolehlivost a produktivitu tiskových strojů, zvyšuje také funkčnost pro extra dlouhé listy (XLS). Delší archy jsou zpracovány v produkčních objemech. To umožňuje poskytovatelům tisku přidat novinky do portfolia služeb, například plakáty či bannery, polepy a cedule, obálky knih a další nestandardní formáty.

Xerox High Capacity XLS Vacuum Feeders umožňuje posunout výrobní proces na vyšší úroveň pomocí vakuových a vzduchových technologií, a to v celém procesu tisku – od oddělení archu až po nastavení dráhy papíru. Dále tato technologie využívá kyvadlovou hlavu s jedinečným tvarováním, tím se vakuová technologie Xerox odlišuje – prakticky znemožňuje chybné podávání více listů.

Společnost Xerox nabízí především konfigurovatelné technologie, personalizovaná řešení a cesty ke zvýšení produktivity svých zákazníků,“ říká Tracey Koziol, senior viceprezidentka pro globální nabídku řešení ve společnosti Xerox. „Vysokokapacitní vstupní podavač papíru založený na vakuové technologii pokračuje v naší inovativní tradici. Technologie neustále vylepšujeme a přizpůsobujeme, aby přinášely maximální efektivitu a pokročilou automatizaci.“

Dostupnost:

Xerox High Capacity XLS Vacuum Feeders jsou okamžitě k dispozici pro produkční tiskové stroje Xerox Iridesse a Xerox Versant 4100 Press. Zásobníky pro tiskový stroj Xerox Versant 280 budou také brzy k dostání.

O společnosti Xerox

Již více než 100 let společnost Xerox mění svět práce. Využili jsme svoji vedoucí pozici v oblasti kancelářských a produkčních tiskových technologií a rozšířili jsme svou působnost o software a služby, které lidem trvale umožňují pracovat efektivněji. Naše diferencovaná podniková řešení a finanční služby jsou navrženy tak, aby klientům umožnily lepší každodenní práci – bez ohledu na to, kde se tato práce vykonává – od kanceláří až po průmyslové prostředí. Vědci a inženýři společnosti Xerox dnes navazují na naši inovátorskou tradici převratnými technologiemi v oblasti digitální transformace, rozšířené reality, robotické automatizace procesů, aditivní výroby, průmyslového internetu věcí a čistých technologií.

Zdroj: tisková zpráva společnosti Xerox