Foto: Pixabay

Novou smlouvou byla doposud pro Tech Data pokrytá nabídka NVIDIA Networking posílena o hardware NVIDIA, softwarový balík NVIDIA AI Enterprise, výpočetní systémy NVIDIA DGX™ a platformu NVIDIA Omniverse™ Enterprise. „Těšíme se, že rozšíříme dosah řešení NVIDIA v rámci našeho ekosystému a pomůžeme partnerům zkrátit jejich dobu uvádění na trh díky rozsáhlému portfoliu doplňků, předprodejním technických týmům a integračním službám,“ uvedl Hugo Graça, Tech Data viceprezident Global Computing Components, Europe.

NVIDIA AI Enterprise je komplexní cloudová sada softwaru pro umělou inteligenci a analýzu dat, která je optimalizována, certifikována a podporována pro provoz na virtualizačním softwaru VMware vSphere. NVIDIA Omniverse Enterprise je rozšiřitelná, otevřená platforma pro 3D simulaci a návrhářskou spolupráci ve sdíleném virtuálním prostoru. Distribuční dohoda dále přidává systémy NVIDIA DGX, superpočítače optimalizované pro úlohy umělé inteligence a strojového učení. 

Tech Data pro nabídku NVIDIA použije svojí metodologii Solution Factory, která umožňuje firmám řešit IT problémy s využitím předem připravených řešení, která jsou navržena pro jednoduché a rychlé nasazení. Tato řešení vyvíjí Tech Data s využitím rozsáhlého portfolia dodavatelů v kombinaci s obchodními a technologickými odbornými znalostmi vlastních expertů Tech Data. 

Produkty a služby NVIDIA jsou nyní k dispozici partnerům Tech Data v Německu a Itálii. V dalších zemích, včetně České republiky, budou zmíněné produkty a řešení dostupné v průběhu příštího roku. O dostupnosti v ČR bude Tech Data včas informovat.

Zdroj: Tisková zpráva Tech Data