WhatsApp udělí právo mazat zprávy jakéhokoliv uživatele, kdo ho dostane?

WhatsApp přichází těsně před koncem roku s další novinkou, která může ovlivnit rychlost a kvalitu chatování ve skupinách. Jednotlivým moderátorům totiž udělí oprávnění ke smazání jakékoliv zprávy od jakéhokoliv uživatele.

Foto: Pixabay

Konec roku se blíží a většina společností již spíše nepracuje, ale připravuje se na vánoční večírky, prázdniny a vstup do nového účetního období. To však není případ vývojářů od nejpopulárnější chatovací aplikace WhatsApp, kteří i takto, těsně před koncem roku, přinášejí zajímavé novinky.

Foto: Pixabay

Aktuální novinka se týká chatovacích skupin, resp. jejich moderování. Administrátorům má v rámci zefektivnění moderování těchto chatovacích skupin přibýt další oprávnění. Nově budou moci tito administrátoři mazat jakoukoliv zprávu v rámci chatu, a to nejen své zprávy, ale i zprávy odeslané ostatními uživateli.

Informace o této funkci přinesl již tradičně server WABetaInfo, a podle tohoto serveru se má objevit novinka již v beta verzi WhatsApp pro Android 2.2.22.1.1. Dle dostupných informací by ale měla po smazání zprávy administrátorem zůstat v chatu poznámka poukazující na provedenou akci. WhatsApp stále na této funkci pracuje a v této chvíli není známo, kdy bude nasazena pro všechny uživatele.

Zdroj: MSPowerUser.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV
Follow Me