WhatsApp představil tři revoluční novinky, které si zamilujete

WhatsApp poslední dobou přináší jednu novinku za druhou. Možná se tak snaží napravit svou reputaci, když se nechala svou mateřskou společností Meta (dříve Facebook) dotlačit k vynucenému souhlasu s novými obchodními podmínkami od svých uživatelů. Nyní nám představuje hned tři novinky najednou.

Foto: Pixabay

V praxi se pak tyto novinky týkají především webové aplikace. Tou první novinkou je možnost pro uživatele editovat své fotografie přímo ve webové aplikaci WhatsApp. Tato novinka napomůže i celkové bezpečnosti. Právě přes odkazy se mnohdy zasílají viry a uživatel, který odkaz nechtěně otevře, může litovat. Nová funkce nabídne malý náhled stránky včetně popisu stránky, takže získáte menší přehled o odkazu dříve, než ho otevřete.

Druhou novinkou je možnost lépe si prohlédnout fotografie a odkazy před tím, než je odešlete. Uživatele jistě potěší tento editor médií, který byl doposud dostupný jen na mobilních telefonech. Poslední novinka vylepšuje vyhledávání nálepek.

Foto: Pixabay

Během chatování se vám nově budou zobrazovat návrhy nálepek, což by mělo usnadnit zvolit tu správnou a adekvátní nálepku vzhledem k textu a obsahu chatu. Doposud se totiž každý uživatel, kdo chtěl použít nálepku, musel brodit velkým množstvím šablon a záložek. Během rychlého chatování však na takovéto zdlouhavé vyhledávání není čas.

Mluvčí společnosti navíc dodává, že ani při používání této nové technologie chytrého doporučování nálepek není ohrožena bezpečnost či soukromí uživatelů a že společnost v žádném případě nešpehuje své uživatele. Vše se totiž odehrává na úrovni vašeho zařízení.

Zdroj: IndiaExpress.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV