Za pozdní příchod od práce můžete obvinit Google

Velice používaná a oblíbená aplikace Google Hodiny, přes kterou se mnozí z nás pravidelně každé ráno budí přestala z ničeho nic fungovat. Místo buzení a přehrání melodie zkrátka jen rozsvítí displej.

Foto: Pixabay

Snad asi všichni z nás musíme ráno vstávat na určitou hodinu a za tímto účelem si pravidelně nařizují „budík“. Nejde však o klasický analogový budík, ale většinou si jen na mobilu přes Google Hodiny nastaví čas, kdy chce vzbudit.

Občas se vám mohlo ale stát, že i přes to, že jste nastavili budík správně, zaspali jste. Většinou člověka napadne, že za to může tvrdý spánek. V tomto případě jste na tom nevinně. Vinnu za pozdní příchod do práce totiž nese zcela výjimečně Google.

Foto: Pixabay

Důkazem toho je i fakt, že u Google Hodin se v obchodě Google Play začalo objevovat jednohvězdičkové hodnocení doplněné zpravidla špatným komentářem. Uživatelé si zde stěžují na nefunkčnost aplikace, kdy v inkriminovaný čas budík pouze rozsvítí displej, ale již nepřehraje zvuk a vibraci. Doufejme, že vývojáři z Googlu co nejdříve vydají nějakou záplatu. V tuto chvíli se však o žádné opravě nic neví.

Zdroj: Reddit.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV