Foto: Pixabay

I když je sezóna plavek za námi, nesmíme zapomínat na naše zdraví. Nemalá skupina lidí chodí k doktorům a pojídá prášky nebo se snaží zhubnout pomocí zázračných pilulek, ale cesta je mnohdy jednodušší, než si sami myslí. Řeč je o stravě. Základem zdraví je váš jídelníček v kombinaci s psychickou pohodou a pravidelným pohybem.

Na tomto se shodují i odborníci ze Světové zdravotnické organizace a dodávají, že kdyby lidi jedli zdravě a měli pravidelný pohyb, zmizela by celá řada populačních chorob. Problém však může být, že většina lidí neví, jak jíst zdravě. Myslí si, že stačí vzít si k chlebu se šunkou okurku a je to.

Zdravá strava neznamená nutně horší či méně chutná. O tom se snaží lidi přesvědčit nový propagátor zdravého a jednoduchého vaření, Lukáš Erlebach, který ve svém pořadu vysílaném na Streamu pod názvem „Zdraví na talíři“ představuje neustále nové recepty nebo spíše tradiční pokrmy připravené zdravější a chutnější formou.

Sám byl obětí doktorů a musel konzumovat mnoho prášků denně, nyní se však díky stravě uzdravil a úspěšně a prokazatelně hubne. Tyto nabyté informace pak chce v roli propagátora zdravého stravování nabízet dál nejen na svém pořadu „Zdraví na talíři,“ ale také na svém webu, který je příznačně pojmenován „Žádný Špeky.“

Zdroj: tisková zpráva společnosti GlamCoding Erlebach, s.r.o.