Zprávy z WhatsAppu zmizí po 90 dnech

WhatsApp v budoucnu pravděpodobně zavede novou funkci, která umožní zaslat zprávu či obrázek, který po uplynutí 90 denní lhůty zmizí. Uživatelé tuto možnost vítají a považují ji za bezpečnější způsob.

Foto: Pixabay

Mizející zprávy začínají být poměrně populární záležitostí ve všech chatovacích aplikacích. Během loňského roku byla tato novinka přidána i na WhatsApp možnost poslat mizející zprávu se 7 denní lhůtou. Za nedlouho si pak uživatelé vyžádali i mizející zprávy s 24 hodinovou lhůtou.

Důvodem popularity je podle vývojářů větší úroveň zabezpečení. V praxi tak veškeré zaslané zprávy, obrázky i dokumenty po uvedené časovém úseku zmizí a tím pádem se k těmto informacím nikdo nemůže dostat.

Foto: Pixabay

Mateřská společnost Facebook tuto funkci zabudovala i do svých dalších chatovacích aplikací, jako je Instagram a Messenger. Nově se však testerům z WABetaInfo podařilo zjistit, že WhatsApp připravuje mizející zprávy s 90 denní lhůtou.

V tuto chvíli bohužel není známo, kdy nebo jak se tato nová možnost dostane mezi uživatele. Z minulosti však víme, že WhatsApp nechává rád dlouho své nové funkce testovat, než je představí. Je však jisté, že pokud se tak stane, bude to velice populární nástroj.

Zdroj: WABetaInfo.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV