Telegram překvapil konkurenci, nabízí videohovory pro 1 000 lidí

Telegram se rozšířil o novou funkci skupinového videohovoru, kterou spustil již v červnu, aby mohl pojmout více účastníků (mnohem více). Pro ty, kteří neví, co je Telegram, tak Telegram je chatovací služba, která si zakládá na soukromí svých uživatelů, takže například se tam pravidelně promazávají zprávy atd.

Foto: Pixabay

Nejnovější verze aplikace pro zasílání zpráv nyní umožňuje až 1000 lidem připojit se ke skupinovému videohovoru. Zatímco počet účastníků, kteří mohou vysílat video z fotoaparátu nebo obrazovky, zůstává omezen na 30, dalších 970 lidí se může naladit a sledovat.

Jak uvedl Telegram při prvním spuštění této funkce, tak vždy plánoval zvýšit počet lidí, kteří se mohou připojit ke skupinovému chatu, protože rozšiřuje své hlasové a video hovory na podporu živých akcí. Ve svém novém oznámení společnost uvedla, že bude limit nadále zvyšovat.

Foto: Pixabay

U aplikace pro Android obsahuje nejnovější verze také podporu rychlosti přehrávání 0,5x, 1,5x a 2x a také nové animace odesílání. Uživatelé iOS budou mít mezitím přístup k nové kameře v aplikaci, která může využívat všechny úrovně přiblížení jejich zařízení a také možnost přeposílat zprávy více příjemcům.

Co se týče nového obsahu, který přichází společně s těmito videohovory se vlastně dá říct, že se teď Telegram dostal na obsah ostatních chatovacích zařízení, ale zachovává si anonymitu svých uživatelů.

Zdroj: Engadget.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV