Disney představí skutečný světelný meč během představení na galaktickém křižníku

Disney si nechal patentovat světelný meč, který by měl být podobný tomu, kterého známe ze známé filmové série. Jeho premiéru však Disney chystá až na příští rok, kdy chce ve svém parku představit i možnost speciálního pobytu na galaktickém křižníku.

Foto: Pixabay

Společnost Disney nedávno představila svůj patent pro reálný světelný meč, který by měl mít dokonce i výsuvný jílec. Oficiální premiéru si však tento světelný meč ze Star Wars odbude příští rok na Walt Disney World 2022 spolu s premiérou Star Wars: Galactic Starcruiser. (popsat, o co se jedná)

Vše pak proběhne jako součást oslav Star Wars v Disneylandu, kde bude k dispozici právě zmiňovaný Galactic Starcruiser na dvoudenní zážitek, během kterého budou moci návštěvníci jako první spatřit světelný meč v akci a nejen to. 

Podle dostupných informací by měli návštěvníci Star Wars: Galactic Starcruiser jako první spatřit Launch Pod, odkud se jim nabídne velkolepý pohled na masivní křižník Halcyon. Po vstupu na křižník budou moci návštěvníci komunikovat se skupinou posádky stejně jako s charismatickým kapitánem.

Během svého pobytu na křižníku se pak ještě návštěvníci dostanou například do jídelny, kde ji bude nabídnuta jak snídaně, oběd, tak i několikachodová večeře jakoby z jiného světa. Během dne se pak seznámí návštěvníci s technikami boje se světelným mečem či s tím, jak funguje hvězdný křižník. O dalších podrobnostech bohužel Disney prozatím mlčí, slibuje však velkolepou podívanou.

Zdroj: IGN.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV