Největší hra přelomu století se vrátí, kdysi obsadila všechny školní počítače

Bulánci jsou nezapomenutelnou nostalgickou vzpomínkou na období začátku století. Jednalo se o freeware multiplayerovou hru z roku 2001, která se objevovala snad na všech počítačích. Nově se vývojový tým SleepTeam, autor původní verze, přijít s nástupcem této hry.

Foto: Pixabay

Nová hra Bulánci 2.0 by měly nabídnout lepší grafiku, původní mapy, nové mapy, skvělou hratelnost a rozšíření této hry i na mobilní zařízení. Vývojáři však neměli dostatek finančních prostředků, a proto se rozhodli, podobně jako v hře Polda VII, zapojit hráče.

Na Startovači připravili kampaň, ve které prosili o 500 000 na vývoj. Nyní již má tento projekt více než 1,8 milionů korun a stále roste. Tuto klasickou hru za dvacet let své existence stáhlo více než 16 milionů uživatelů. Jednoznačnými důvody je výborná hratelnost, jednoduchost, dostupnost.

Vývojové studio SleepTeam nabízí na oplátku všem mecenášům různé předměty a dárkové služby, jako figurka bulánka, obraz bulánka, možnost dabovat bulánka, dort bulánka a mnoho dalšího. Je pravděpodobné, že se již od začátku počítá i s anglickou verzí. Termín premiéry v tuto chvíli není znám.

Zdroj: Startovac.cz (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV