Elon se oficiálně nechal korunovat králem, udělá z Marsu království?

Elon Musk oficiálně odeslal na americký úřad pro cenné papíry zprávu, kde svou pozici přejmenoval na „Techking of Tesla,“ čímž se sám oficiálně korunoval do pozice krále Tesly. Elonovi plány jsou vždy neuvěřitelné, a proto nezbývá než doufat, že se jedná o pouhou recesi a neplánuje vytvořit např. království na Marsu.

Foto: Pixabay

Elon Musk je celosvětově známý americký miliardář a druhý nejbohatší člověk planety. Zastává zároveň pozici CEO ve svých společnostech Tesla, SpaceX a Neuralink. Vypadá to, že pozice generálního ředitele Elonovi nestačí, a tak se rozhodl, že spolu s finančním ředitelem společnosti Tesla, Zachem Krikhornem, předloží americké komisi pro cenné papíry oznámení o změně názvů pracovních pozic.

Nově se tak CEO změnil na Techking of Tesla a z finančního ředitele je Master of Coin. Elon Musk pak dodal, že stále bude zastávat pozici generálního ředitele, i když ponese jiný název. I přes tuto výstřednost je nutno si přiznat, že Elon Musk se v současné době potýká s problémy v podobě požáru jeho továrny ve Fremontu v Kalifornii nebo odhalení stovek nakažených pracovníků COVIDem- 19 v téže továrně.

Foto: Pixabay

Elon Musk dále čelí obvinění z nekalého ovlivňování cen akcií Tesly a hodnoty Bitcoinu, za což by mohl dostat i několik let žaláře. Vyhlášení jeho veličenstva Elona Muska I. může být do jisté míry chápáno jako recese, ovšem musíme vzít v potaz i fakt, že Elon má v úmyslu kolonizovat Mars a vytvořit zde vlastní město. Možná změnil názor a není vyloučeno, že chce vytvořit první Marťanské království.

Zdroj: Engadget.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV
Follow Me