Twitter vzkazuje Trumpovi, po Bílém domě bude účet smazán

Donald Trump je známý tím, že se nedokáže smířit s porážkou v prezidentských volbách. Proto také šíří celou řadu dezinformací a požaduje zneplatnění voleb, protože je přesvědčen, že on jediný je vítěz a právoplatný prezident.

Zdroj: Pixabay (odkaz)

Donald Trump, stále ještě prezident Spojených států amerických, ale již nyní sociální sítě vyhrožují, že jakmile přestane být prezidentem, obratem mu zablokují jeho účet. Již nyní mnoho příspěvků na sociální síti Twitter je doplněno upozorněním a varovnými hláškami.

Hlavním důvodem je, že Donald Trump nedokázal pokorně přijmout svou porážku a neustále šíří dezinformace ohledně nedávných prezidentských voleb. Nyní navíc poštval své příznivce, ať obsadí americký Kapitol, který je pro Američany modlou, protože jeho základní kámen pokládal sám George Washington.

Obdobně postupuje i sociální síť Facebook, která prohlásila, že již nyní shledává na Trumpově účtě porušení hned dvou základních podmínek. Proto se rozhodla, již v současnosti zablokovat účet na 24 hodin. Trumpův účet je na 24 hodin zablokovaný také na Instagramu.

Zdroj: BBC.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV