Signal raketově roste a začíná si své uživatele hýčkat funkcemi

Po nedávné nešťastné aktualizaci podmínek WhatsAppu se uživatelé začali hromadně stěhovat na Signal, který nabízí přesně to, co je kdysi lákalo na WhatsAppu, tj. Šifrované zprávy s ochranou osobních údajů. Nově začal Signal nabízet širokou paletu úprav, kterými si může každý trochu vylepšit svoje prostředí.

Zdroj: Pixabay.com (odkaz)

Nedávno přišla aplikace WhatsApp s aktualizací svých podmínek, kde pro další fungování, museli uživatelé odsouhlasit poskytnutí svých osobních údajů WhatsAppu, potažmo mateřské společnosti Facebook. Elon Musk zareagoval tak, že vyzval na svém Twitteru k přechodu na obdobnou aplikaci Signal. Uživatelé začali na základě doporučení masivně přecházet ke konkurenční aplikaci, načež WhatsApp přišel s odkladem svých novinek.

Signal naproti tomu zažívá skutečný Boom a pro velký zájem musel dokonce navyšovat kapacitu svých serverů. Signal, podobně jako kdysi WhatsApp, je aplikace pro chatování, která klade důraz na šifrovanou konverzaci a ochranu osobních údajů. Bohužel podle uživatelů má jisté mezery v oblasti různých customizacích a perzonalizacích.

V tuto chvíli má aplikace Signal jediný režim, a to tmavý režim. Proto se vývojáři rozhodli přidat i další možnosti, jako je změna tapety pro všechny konverzace, tak i možnost změnit tapetu pro jednotlivé konverzace zvlášť. K dispozici jsou také jednotlivé barvy či barevné přechody. Uživatelé mohou využít také velice populární nálepky, kterých je samozřejmě méně než v případě WhatsAppu či Messengeru. Každý uživatel si navíc může ke své fotce a jménu doplnit ještě stručný popisek. Jak s lehce nabytou popularitou naloží Signal dále se ještě uvidí.

Zdroj: androidpolice.com

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV
Follow Me