Český remake Pána prstenů přijde ještě letos a zdarma

Po světových filmových ateliérech se natáčí další remake Pána prstenů i u nás, a to konkrétně v Orlických horách. Trailer, který právě vyšel ukazuje, že jde o velice kvalitní dílo, i když se jedná v podstatě o amatérskou akci.

Zdroj: Pixabay (odkaz)

Pán prstenů je celosvětově známá a úspěšná trilogie, která je zároveň obchodní značkou nesoucí miliardové zisky. Z tohoto důvodu se již dostalo na několik remaku a Česká republika není v této tvorbě pozadu. Již několik let vzniká v Orlických horách nový Hobitín, resp. ateliéry, kde se natáčí právě zmiňované Stíny Kraje.

Nově se můžeme konečně pokochat dlouho očekávaným trailerem, který alespoň rámcově nastíní kvalitu i provedení nového remaku. Ten by podle předběžných odhadů měl být dokončen již během tohoto roku.

Závěrečné dílo pak bude k dispozici na Youtube, a to zcela zdarma, podobně jako je tomu u Rohu Gondoru. Čeští tvůrci pak nabízí i mnoho aktuálních novinek na své facebookové stránce Českého Hobitína. Pro navození atmosféry se zatím můžete kouknout na Roh Gondoru.

Zdroj: Filmozrouti.cz (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV