Kde měl Kevin letenku, když zůstal sám doma

Každý, kdo letěl letadlem ví, že musí mít letenku na jméno. Proto je záhadou, proč Kevinova letenka nikde při nástupu do letadla nezůstala. Za vše může nepozornost při úklidu.

Zdroj: Pixabay (odkaz)

Jeden z nejznámějších a nejklasičtějších vánočních filmů Sám doma byl natočen již v roce 1990. Hlavní dějová linka se odehrává kolem nejmladšího člena rodiny McCallisterů, Kevina, na kterého se ráno ve spěchu zapomene a on zůstane na celé vánoce doma naprosto sám. Film si získal fanoušky na celé Zeměkouli.

Všichni do jednoho si však říkají, kde se stala chyba, že matka i celá rodina mohla nechat mladého Kevina McCallistera doma samotného a zapomenout na něj. Nejpravděpodobnějším vysvětlením, se kterým se většina spokojí je, že došlo k chybě při počítání členů rodiny při nastupování do mikrobusů.

Málokoho však napadne, že každý má mít svou letenku na své jméno. Kde je tedy ta Kevinova? Pokud jste sledovali tento klasický film pozorně, zjistili jste, že při hádce u večeře, kde Kevin shání svou sýrovou pizzu, skončí jeho letenka v koši. Je to jasně patrné a dokonce na vyhozené letence je napsáno i Kevinovo jméno.

Zdroj: Buzz.ie (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV