Autor Kingdome Come prohlásil Cyberpunk za nejlepší hru za poslední dobu

Daniel Vávra, který je hlavní hnací silou her Mafie a Kingdome Come, si zahrál nový Cyberpunk 2077 a i když byl zpočátku skeptický, nakonec uznal, že Cyberpunk je nejlepší hra za poslední dva roky. Navíc má prý bezvadnou dějovou linku.

Zdroj: twitter.com/danielvavra (odkaz)

ově vydaná hra Cyberpunk je docela rozporuplná. Nejdříve vzbuzovala velká očekávání a následně přinesla velká zklamání. Na zoubek této hře se podíval Daniel Vávra, který stojí za Mafií nebo za Kingdome Come. Daniel spolupracuje s vývojářským studiem Warhorse a jako takový není u nás ve vývojářském průmyslu většího odborníka.

Právě Daniel Vávra na svůj Twitter umístil pár tweetů týkající se jeho osobního názoru na Cyberpunk 2077. Dan je dosti sebekritický, proto by se mohlo zdát, že i na Cyberpunku najde mnoho nedostatků a chyb, jak tomu je v případě hráčů. Jeho názor však překvapil všechny.

Poté, co dohrál tuto novinku oznámil totiž, že jde o naprosté mistrovské dílo, kde nejvíce vyzdvihuje dějovou linku od Adama Blacha a Tomasze Marchewka. Zároveň prohlásil, že jde o bezkonkurenčně nejlepší hru za uplynulé dva roky. Jedinou výtku měl možná k začátku, který měl pomalejší rozjezd.

Ve svých komentářích vyzdvihl i milostné scény a vztahové záležitosti, které jsou podle Daniela propracované natolik, že těžko najdete někde lepší provedení. Sám však prý přistupoval zpočátku k této hře s jistou mírou skepse, protože nevěřil v překonání úspěchu třetího Zaklínače.

Bugy jsou prý v open-world RPG hrách naprosto normální a očekávávané. Vzhledem ke komplexnosti není prý možné, aby vývojáři vychytali nekonečné množství bugů. Miliony hráčů však dokáží vytvořit stejné množství kombinací, takže se objeví i ty bugy, které vývojářům unikly. Skutečnost, která vše ještě vývojářům ztěžuje je fakt, že hned první den vyšla hra na 9 platformách, což celou záležitost ještě ztěžuje.

Zdroj: Zing.cz (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz