Problémy se savy v Assassins Creed: Valhala a Watch Dogs: Legion

Ti, jenž měli tu možnost zahrát si nové Assassins Creed nebo Watch Dogs, se mohli setkat s celkem frustrující chybou, která je od hry mohla na nějaký čas odradit.

Zdroj: Pixabay

U obou výše zmíněných titulů se totiž vyskytuje chyba rozměrů předběžného přístupu a není tím nic jiného, než porucha ukládání. Kvůli této chybě se bouří fanoušci jak na Ubisoftích fórech, tak v různých komunitách na Redditu, kde zmiňují, že hra jim vzala i hodiny jejich progresu. Tato chyba se neděje pouze na určitých zařízeních, ale na všech.

Tento problém je nejspíše způsoben synchronizací uložených pozic na cloudu a pozic přímo v zařízeních. Chyba taková by ovšem nebyla takový problém, kdyby se Ubisoft k této situaci nějak vyjádřil. Dle webu engadget.com, který jim napsal 14. listopadu, se Ubisoft k této situaci nakonec nějak nevyjádřil.

Zbývá tedy doufat, že se tyto problémy vyřeší co nejdříve, protože si nemyslím, že se většině hráčům bude chtít strávit několik hodin ve hře navíc kvůli tomu, aby museli po dalším zapnutí opakovat tu samou misi.

Zdroj: Engadget.com

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV
Follow Me