Nechte si od AC/DC vygenerovat logo vytvořené z vašich iniciálů

Hudební kapela AC/DC působí v rockové světě již téměř přes 50 let. Bohužel před třemi lety zemřel jeden ze zakládajících členů, na jehož počest se chystá nové album. Kapela také připravila možnost nechat si vygenerovat logo AC/DC složené z vlastních iniciálů.

Zdroj: Pixabay

Rock’n’rollová australská legenda AC/DC těší své publikum již od roku 1973. I když jsou její členové o 50 let starší než při jejím založení, snaží se jít stále s dobou a pro své fanoušky vymysleli tématickou vychytávku. Každý si totiž nyní může nechat vytvořit logo ve stylu AC/DC z vlastních iniciálů.

Jediné, co je potřeba, je uvést do formuláře na této stránce své jméno a příjmení a generátor již vytvoří požadované logo. Je však ještě potřeba uvést, že jméno i příjmení je potřeba uvést bez diakritiky. Celé vygenerované logo je pak uzpůsobeno do stylu nového alba AC/DC Power Up. Je zde navíc možnost svůj výtvor jednoduše sdílet na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo si ho můžete nechat zaslat e-mailem.

Nové a dlouho vyoužené album Power Up je snad jedním z nejvíce očekávaných počinů v oblasti rocku. Kapela tím chce mimo jiné vzdát i hold jednomu ze zakládajících členů, Malcolmu Youngovi, který před třemi lety zemřel. Podle oficiálního zdroje by album mělo vyjít již 13. listopadu.

Zdroj: You.acdc

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV