IT pro Tebe

Twitter má dvě novinky, obě vás rozzuří

Twitter se snaží někdy vycházet vstříc svým uživatelům a přináší novinky, které mohou usnadnit do jisté míry práci a uživatelské prostředí. To však neplatí o dvou novinkách nasazených v beta testování, které každého uživatele budou spíše otravovat.

Read More »

Při výběru dárku vsaďte na jistotu – zlatý šperk

Podzim již jede v plném proudu, a to je znamení, že je zapotřebí začít přemýšlet o vánočních dárcích. Sada kosmetiky sice potěší každou ženu, ale po deseti letech se i tento dárek omrzí. Je tak na čase překvapit svou milovanou polovičku něčím novým. Dar pro každou příležitost. Dárek, který vzbudí pozornost je výbornou formou jak dát pro vás významným lidem najevo, že si jich vážíte. Chcete-li budovat a rozvíjet dobré mezilidské vztahy, bez dárků a pozorností se neobejdete.

Read More »

Hologramy na tvrdé světlo nejsou sci-fi, Rimmer by zajásal

Ve světoznámém seriálu, Červený trpaslík, se jeden z hlavních hrdinů Rimmer stal nešťastnou hříčkou osudu hologramem. Celou dobu si však stěžoval, že se jako hologram nemůže nikdy ničeho dotknout. Současná věda však tento filmový příběh předstihla a podle odborníků z univerzity v Glasgow, není žádný sci-fi mít hologram na tvrdé světlo, kterého se můžete dotýkat.

Read More »