test

Jaké aplikace byste měli na dovolenou mít: Rozsáhlý a podrobný návod

Plánování dovolené může být náročný úkol, ale moderní technologie to usnadňují. Existuje mnoho aplikací, které vám pomohou s plánováním, rezervacemi, navigací a objevováním nových míst. V tomto průvodci se podíváme na užitečné typy aplikací, které byste si měli stáhnout na svou dovolenou pro co nejpříjemnější zážitek.

Read More »

RECENZE: Poco C65 je asi nejlepší mobil do 5 000 Kč

Když přijde na hodnocení nízkonákladových telefonů, Poco C65 rozhodně vyčnívá svou kombinací specifikací a výkonu. V této recenzi se podíváme, jak tento telefon obstojí v různých aspektech, od designu až po výkon a výdrž baterie. Je to telefon, který stojí za úvahu pro každého, kdo hledá dobrý telefon za rozumnou cenu.

Read More »

Google Maps mají něco skutečně ojedinělého. Nejvíce to využijete na dovolené

V dnešním rychle se měnícím světě jsou navigační aplikace, jako je Google Maps, nezbytné pro snadné a efektivní cestování. Pomáhají nám najít nejlepší trasy, vyhnout se dopravním zácpám a dosáhnout našich cílů včas. Avšak koordinace cestování s přáteli, rodinou či kolegy může být náročná a chaotická. To se však brzy změní díky nové funkci, kterou Google Maps připravuje.

Read More »

Budoucnost balení potravin: robot zvládne vejce i hrozny bez poškození

Vzpomínáte si, jak jste jako děti pomáhali rodičům balit nákup? Pro většinu z nás to nebyl oblíbený úkol. Co kdybychom ale mohli tento úkol přenechat robotům, kteří by zvládli zabalit choulostivé předměty, jako jsou vejce nebo hroznové víno, aniž by je poškodili? Výzkumníci z MIT CSAIL se tomuto scénáři přiblížili se svým novým měkkým robotickým systémem, nazvaným RoboGrocery.

Read More »

Číňanům se povedlo udělat Frankensteina: robota s lidským mozkem

Čínští vědci opět posunuli hranice technologického pokroku. Skupina výzkumníků vytvořila robota s mozkem vyrobeným z lidských kmenových buněk, což představuje revoluční krok v oblasti umělé inteligence. Tento inovativní přístup, známý jako „mozek na čipu“, spojuje biologii s pokročilou technologií a otevírá nové možnosti pro budoucí vývoj.

Read More »