test

Firemní web musí být hlavně ziskový, podnikatelé chtějí na webu hlavně ušetřit

Každý, kdo chce působit na trhu, musí mít webové stránky. Na tom se asi všichni shodují. Záleží pak, zda chtějí mít jenom jakousi internetovou vizitku nebo zda chtějí, aby jejich web byl ziskový. Podle Lukáše Erlebacha, hlavního programátora z tvorbawebu.top, je poslední dobou trend podnikatelů ušetřit na webu co nejvíce. Sami se tím ale prý okrádají o potencionální zisk.

Read More »

Ukradli mi telefon: Google vám ho zdarma najde

Lidé dnes žijí ve spěchu a možná i proto se může jednoduše stát, že někde ztratí telefon nebo že si nevšimnou, když jim ho zloděj krade. Každopádně nejhorší je ten moment šoku, kdy zjistíte, že nemáte mobil. V tu chvíli je těžké si v hlavě srovnat, co dělat. Šok je to o to větší, když si uvědomíme, co jsme všechno ztratili. Máme tam fotky za poslední roky, které nejsou zálohované, důležité kontakty, SMS, WhatsApp a mnoho dalšího. Právě proto jsme pro vás připravili přehledný návod, kde krok za krokem rozebereme, co máte dělat.

Read More »

RECENZE: Huawei Watch D posouvají standard chytrých hodinek

Společnost Huawei je výrobce nejen mobilních telefonů, ale i všemožné chytré elektroniky od sluchátek až po chytré hodinky. Na veletrhu IFA 2022 představila společnost Huawei své nové chytré hodinky Huawei Watch D, které již pomalu přicházejí i na náš trh. Naše redakce má to štěstí, že tyto hodinky může otestovat ještě před samotným příchodem na trh.

Read More »

Návod: Jak nalepit fólii na mobil? Neutrácejte tisíce a zkuste to sami

Vzhledem k tomu, že v dnešní době stojí mobilní telefony několik tisíc korun, je zapotřebí je také náležitě chránit a starat se o ně. Nejjednodušší způsob, jak ochránit nejdražší část mobilu, displej, je pořídit si nějakou ochrannou fólii nebo ochranné sklo. V mnoha prodejnách vám sice nabídnou, že vám to tam nalepí, ale cena za ty dvě minuty práce je nesmyslná. Rozhodli jsme se proto, že vám v našem návodu představíme nejjednodušší způsob, jak si sám tuto ochranu nanést.

Read More »

NÁVOD: Jak poznat zavirovaný mobil?

Ze všech stran slýcháme, že bychom se měli všemožně chránit před zákeřnými útoky hackerů a viry, které se snaží z našich mobilních telefonů získat data o našem soukromí a případně i odcizit naše úspory z mobilního bankovnictví. Jak ale máte poznat, že váš mobil je zavirovaný a že vaše data i peníze jsou v ohrožení?

Read More »
Follow Me