test

Jak vybavit auto na dovolenou. Mnoho lidí to nemá, ale pak litují!

V každém automobilu musíte logicky mít nějakou povinnou výbavu nejen na cesty po naší republice, ale vždy podle toho, do jaké destinace jedete. Velice dobré a léty ozkoušené je vozit s sebou i několik věcí navíc, které vám mohou významně ulehčit při cestování a zvláště při tom dalekém. Občas díky pár drobnostem v autě můžete předcházet velkým problémům.

Read More »

NÁVOD: Jak fotit pod vodou mobilem? Jednoduché rady na nejlepší fotky

Většina lidí si na dovolené u moře či u bazénu užije spousty legrace a zábavy. Je ale škoda, že časem tyto kratochvíle upadnou v zapomnění, protože svůj mobilní telefon i fotoaparát si musíte nechat v šatně či v autě. Tyto zážitky tak nejsou nijak zdokumentované. Nemusíte ale zoufat, protože existuje hned několik způsobů, jak můžete fotit se svým mobilním telefonem klidně i pod vodou.

Read More »

Co s sebou do Chorvatska? Bez těchto aplikací již nejedu

Léto je pomalu tady a většina lidí se jako každý rok chystá k moři. Nejoblíbenější destinací Čechů je rozhodně Chorvatsko. Dříve to turisti dělali tak, že si vzali pár let starou tištěnou mapu a na zbytek se doptali špatnou angličtinou v hotelu či místních. Dnes můžete odjet do Chorvatska vybaveni dalekou lepším zdrojem informací, a to správnými mobilními aplikacemi.

Read More »

Protipožární dveře: Zajištění bezpečnosti vašeho domova

Představte si následující situaci: Sedíte ve svém obývacím pokoji a relaxujete po dlouhém pracovním dni. Venku je chladno a vy jste se právě schoulili u televize s teplým nápojem v ruce. Najednou si všimnete, že z vedlejší místnosti začíná stoupat hustý černý kouř a cítíte pach hořícího dřeva. Vaše srdce se okamžitě rozběhne a instinktivně víte, že jde o požár. Co nyní uděláte?

Read More »

RECENZE: Sencor Scooter S30 je odpružená kráska do každého terénu

Elektrické koloběžky se těší čím dál větší popularitě, a to zejména pro svou praktičnost. Tu ocení především uživatelé z větších měst, kteří místo stání v dopravních zácpách jednoduše prokličkují za pár minut. Je to zkrátka ideální prostředek pro cesty do práce, do školy nebo na kratší výlet. Dostalo se nám té cti, že nám bylo umožněno na vlastní kůži otestovat jednu z nejlepších koloběžek, které se v současnosti vyskytují na našem trhu – Sencor Scooter S30.

Read More »