Foto: Freepik

Letní počasí přitahuje lidi k venkovnímu posezení, které je spjaté i s konzumací alkoholu. Avšak v České republice platí nulová tolerance pro řidiče, takže není možné si dopřát ani malou ochutnávku. Aby se i ti nejodpovědnější vyhnuli nebezpečí přítomnosti alkoholu v krvi, je dobré si občas provést kontrolu. K tomu slouží alkoholový tester Sencor SCA BA40FC, který je schopen chránit před vážnými problémy.

 

Pokud plánujete řídit vozidlo po večeru stráveném ve společnosti alkoholu nebo po několika skleničkách před několika hodinami, je důležité si ověřit, zda jste schopni bezpečně řídit. K rozpoznání hodnoty alkoholu v krvi stačí jednoduše nadechnout a vydechnout do trubičky alkoholového testeru SENCOR SCA BA40FC. Tento tester používá kalibrovaný elektrochemický senzor, který dokáže přesně zjistit přítomnost alkoholu v dechu s přesností lepší než 0,008‰ BAC. Výsledek je zobrazen na velkém dvoubarevném displeji a zároveň je uložen v paměti posledních 20 měření. 

Pokud rádi sledujete, kolik jste vypili nebo si stanovíte určitý limit, který nepřekročíte, můžete si tyto hodnoty jednoduše nastavit. Alkoholový tester SENCOR SCA BA40FC je k dispozici již od 1 299 Kč.