Foto: Pixabay

Mnohdy proto zakoupí raději levnější technologii, která je starší a pomalejší, aby ušetřili. To celé je pak na úkor efektivity, kdy se musí každý zaměstnanec, který přijde do styku s počítačem, obrnit nervy, protože bude dlouho čekat, než se všechno načte. Naštěstí existuje jedno řešení, které již začaly mnohé chytré podniky aplikovat.

Jedná se o tzv. repasované počítače, dokovací stanice, notebooky či monitory. Nejde přitom o nekvalitní a rozbité stroje, ale naopak. Jde o prémiové modely vyhlášených výrobců, které si velké nadnárodní korporace pronajímaly, ale u kterých tento nájem skončil. Odtud pak zamíří notebook zpět do prodeje.

Foto: Pixabay

Na našem trhu je pak k dispozici hned několik společností s tím, že nejspolehlivější dle uživatelů je web LevnaPC.cz. Na tomto webu najdete vybrané modely pro business sféru, které se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, prémiovými materiály a odolností. Pro lepší přehled jsme pro vás připravili nejpopulárnější modely z každé kategorie.

Nejprodávanější notebooky:

Nejprodávanější počítače:

Nejprodávanější monitory:

Mimo monitory, počítače a notebooky je mezi uživateli také obrovský zájem o tzv. dokovací stanice, do kterých jednoduše zasunete notebook a jedním spojením jej připojíte k plnohodnotné klávesnici a velkému LCD panelu. Nejpopulárnější jsou pak logicky dokovací stanice pro Dell, HP, Lenovo. V případě, že máte specifické požadavky nebo chcete poradit s výběrem nejlepšího modelu pro vás, můžete se bez ostychu obrátit na web LevnaPC.cz, kde vám zdarma a rádi pomohou. Nevyhazujte peníze oknem, nakupujte repasovanou techniku a své úspory investujte efektivněji.