V Tesle si můžete nastavit místo klaksonu jakýkoliv zvuk – i mečení

Tesla nabízí svým uživatelům neustále nové a nové vymoženosti ne jen na poli autonomity, ale také zábavy. Proto umožnilo svým zákazníkům nahrát či zvolit si jako klakson libovolný zvuk. V nabídce pochopitelně nechybí ani prosté lidské pšouknutí.

Zdroj: Pixabay (odkaz)

Společnost Tesla zavádí v rámci aktualizace novou funkci Boombox, která umožní majitelům vozů Tesla nahrát vlastní zvuk místo nudného a klasického zvuku klaksonu. Nově tak mohou majitelé použít kozí mečení či obyčejné lidské pšouknutí. Boombox je součástí updatu firmwaru Tesly 2020.48.26 a všemi fanoušky byl tento Boombox netrpělivě očekáván.

Elektromobily Tesla jsou kvůli nařízení Národní správy pro bezpečnost silničního provozu vybaveny externími reproduktory, které mají vydávat nějaký zvuk, aby chodci zaznamenali projíždějící automobil. Díky tomuto reproduktoru tak klakson vypadá jako nahlas přehraný audio signál.

Někteří uživatelé si navíc nastaví zvuk prdění místo běžného zvuku motoru. Mohou tak dokonale vytrestat své sousedy. Mimo funkci Boombox dostala Tesla i vylepšení her Battle of Polytopia, Cat Quest a Solitaire nebo vylepšení zobrazení Supercharge. Je jisté, že Boombox podnítí kreativitu majitelů, aby svého mazlíčka ještě více odlišili.

Zdroj: The Verge.com (odkaz)

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz
ARCHIV