WhatsApp bude automaticky mazat všechny zprávy

Společnost Facebook se rozhodla, že po Messengeru nasadí automatické mazání starých zpráv i do své druhé chatovací aplikace – WhatsApp. Výhodou je hlavně možnost zasílání například lechtivých zpráv bez obav z pozdějšího zneužití.

Zdroj: Pixabay

WhatsApp je celosvětově čím dál tím populárnější chatovací aplikace, kterou provozuje sociální síť Facebook. Právě WhatsApp by měl ještě tento měsíc dostat novou funkci, která by se měla sama mazat staré zprávy.

V praxi tak bude nová funkce šetřit i místo a zkrátka bude hlídat zprávy, které již byly zaslány před určitým časovým intervalem. Všechny tyto zprávy pak nemilosrdně vymaže. Obdobnou funkci zavedl jako první Snapchat a právě tím se konec konců proslavil. Následně se objevila tato funkce i v Messengeru u privátních konverzací.

Zdroj: Pixabay

O tom, že Facebook po Messengeru nasadí automatické mazání zpráv i do WhatsAppu se spekuluje již nějakou dobu, ale až nyní je tato zpráva potvrzena a přijde do WhatsAppu formou bezplatné aktualizace, a to ještě během listopadu.

Každý uživatel si bude moci vybrat, zda chce zprávy smazat na obou zařízeních, kde probíhá konverzace, již po pár sekundách či po několika hodinách. Podobné nastavení časového intervalu tak uvítají zejména mladí, kteří pomocí těchto aplikací mohou zasílat i velice lechtivý obsah bez obav z jeho pozdějšího zneužití.

Zdroj: The Verge.com

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV
Follow Me