Co se děje, když se Elonovi nedaří – je lépe ho ani nepotkat

Elon Musk je velice činorodý člověk. Svědčí o tom fakt, že je zakladatelem a generálním ředitelem hned několika společností, mezi nimi i mnohokrát skloňované společnosti SpaceX nebo Tesla. Zaměstnanci však mají obavy z jeho měnících se nálad a z toho, co ráno najdou na jeho Twitteru.

Zdroj: Pixabay

Podle výpovědi zaměstnanců Tesly jsou nuceni sledovat dění v druhé Elonovy společnosti SpaceX. Pokud se totiž něco ve SpaceX nepodaří, hrozí, že to odnesou zaměstnanci právě společnosti Tesla. Pokud má mít třeba nějaká raketa SpaceX start, všichni musí bedlivě sledovat, zda byl úspěšný.

Výsledek startu totiž významně ovlivní Muskovu náladu na několik dalších dní. Pokud by však start nedopadl je lepší se Elonovi vyhnout a podle očitých svědků se nedoporučuje ani s ním telefonovat. Na druhou stranu při úspěšném startu využijí zaměstnanci Tesly tuto příležitost, aby předložili Elonovi přemrštěný rozpočet na další období.

Zdroj: Pixabay

Zároveň je také nepsané pravidlo, že než jdete do práce, musíte zkontrolovat Elonův Twitter, abyste zjistili, jakou má Elon náladu nebo zda neklesá cena akcií. Být zaměstnán pro Elona Muska je na jednu stranu čest a na druhou mnoho starostí navíc.

Zdroj: BusinessInsider.com

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV
Follow Me