Nová PS5 přinese i staronovou předinstalovanou hru Astro’s Playroom

Hra s malými robůtky se táhne s PS již několikátou řadu. Není proto divu, že i v nové verzi PS5 se setkáme se hrou Astro’s Playroom, která má hráče provést všemi novinkami, které konzole nabízí.

Zdroj: Pixabay

Všichni milovníci PS4 jistě dobře znají notoricky známého robůtka z poměrně povedneé plošinovky Astro Bot: Rescue Mission. Ta byla na PS4 dostupná i ve virtuální realitě. Nově přichozí PS5 se může pochlubit dalším pokračováním této populární hry, ve které se pak hráč ocitne v otevřeném 3D prostředí

Tato hra vychází od Japan Studio a má podle všeho být v konzoli předinstalovaná. Dost dobře se tak může stát, že Astro’s Playroom bude to první, co si na své nové PS5 zahrajete během toho, co budete čekat na instalaci některé hry z řady AAA.

Vývojáři na této hře chtěli hlavně demonstrovat veškeré nové funkcionality, které dostala PS5 a její ovladač Dualsense do vínku. Jedním z velkých lákadel je haptická odezva či adaptivní triggery zadních tlačítek. Dějově se jedná o jednoduchou skákací hru, která provede hráče hned čtyřmi světy reprezentující jednotlivé části konzole.

Zdroj: Playstation.com

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV