Niantic upraví Pokémon Go pro karanténu​

Světoznámá společnost Niantic zakoupila startup 6D.ai, která je specializovaná na 3D mapping, a chce upravit populární hry jako je Pokémon Go! pro použití i v případě karantény.

Zdroj: Pixabay

Současná karanténa prakticky znemožňuje hrát celou jednu populární kategorii her, a to těch vyžadující informace o poloze typu Pokémon Go! Nyní se proto vývojáři snaží vymyslet nějakou alternativu, jak tyto hry, jejichž vývoj nebyl zrovna levný, využít i za této situace.

Právě z tohoto důvodu se rozhodla společnost Niantic zakoupit nový startup 6D.ai, který je specializovaný na 3D mapping. Od této nové symbiózy si Niantic slibuje vývoj rozšířené reality do takových rozměrů, aby prohloubili konečný zážitek uživatele ze hry.

Podle neoficiálních zpráv by mělo jít o takovou změnu, kterou by současní hráči ani nečekali. V budoucnu se tak nejspíše dočkáme transformace Pokémon Go do verze pro karanténu, takže se může stát, že na sousedních střechách budou přistávat například draci.

Podle vedoucího 6D.ai, Matta Miesniekse, si tento nový startup nemohl přát lepšího spojence pro svůj vývoj, ve kterém spatřuje velký potenciál. „Brzy se budete moci spojit s přáteli a zahrát si Pokémon GO nebo Raid Battles z pohodlí domova,“ řekl Hanke, generální ředitel Niantic.

Zdroj: Engadget.com

Přidat na domovskou stránku Seznam.cz

NAŠI PARTNEŘI

AUTOR WEBU: WWW.TVORBAWEBU.TOP

DALŠÍ ČASOPISY:

ŽÁDNÝ ŠPEKY

ARCHIV
Follow Me